اقتصاد

اتاق اصناف کشاورزی برای تنظیم بازار ورود کند

اتاق اصناف کشاورزی برای تنظیم بازار ورود کند

وزیر جهاد کشاورزی با بیان این که اتاق اصناف کشاورزی ایران باید در زمینه تنظیم بازار محصولات کشاورزی نقش موثری داشته باشد، گفت:‌این اتاق باید زمینه عرضه و تقاضای محصولات کشاورزی و مدیریت زنجیره ارزش بخش کشاورزی نقش‌آفرینی کند.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، سید جواد ساداتی‌نژاد وزیر جهاد کشاورزی در نشست ماهانه با هیات رئیسه اتاق اصناف کشاورزی ایران بر اهمیت نقش نظام صنفی کشاورزی در سیاست‌گذاری‌های این بخش تاکید کرد.

وی در ادامه افزود: اتاق اصناف کشاورزی ایران بازویی قدرتمند برای وزارت جهاد کشاورزی در پیشبرد اهداف و ماموریت های تحولی است.

وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: معتقدیم تمام تصمیمات بخش کشاورزی باید با هماهنگی و مشارکت اتاق اصناف کشاورزی ایران و سایر تشکل‌ها گرفته شود.

ساداتی‌نژاد، بر استفاده از ظرفیت اتاق اصناف کشاورزی ایران در نظارت و بازرسی کالاهای اساسی و صدور برخی مجوزهای کسب و کار کشاورزی و حمایت های زیرساختی و تسهیلاتی از این تشکل تاکید کرد.

وزیر جهاد کشاورزی با بیان این که اتاق اصناف کشاورزی ایران باید در زمینه تنظیم بازار محصولات کشاورزی نقش موثری داشته باشد، گفت: اتاق اصناف کشاورزی ایران باید در زمینه عرضه و تقاضای محصولات کشاورزی، قیمت‌گذاری محصولات در میادین فروش و مدیریت زنجیره ارزش بخش کشاورزی نقش‌آفرینی کند.

ساداتی‌نژاد در پایان خاطرنشان کرد: وزارت جهاد کشاورزی با تمام توان در مسیر تقویت و حمایت از اتاق اصناف کشاورزی ایران و سایر تشکل‌ها در حال حرکت است.

انتهای پیام/

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا