سیاست

اجازه نمی‌دهیم عده‌ای در مجلس شومن بازی درآورند

نماینده خلخال در مجلس: اجازه نمی‌دهیم عده‌ای در مجلس شومن بازی درآورند کدخبر: ۵۳۴۵۰۱ نماینده خلخال گفت: در روزهای اخیر نامه‌ای با ۲۲۷ امضا در فضای مجازی منتشر شده که بستری را برای تخریب مجلس فراهم کرده است؛ البته بنده چیزی در این خصوص امضا نکردم اما اجازه نمی دهیم عده‌ای در مجلس شومن بازی درآوردند. اجازه نمی‌دهیم عده‌ای در مجلس شومن بازی درآورند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، غنی نظری، نماینده خلخال در مجلس در جلسه علنی نوبت صبح امروز (یکشنبه) در تذکری گفت: در روزهای اخیر نامه‌ای با ۲۲۷ امضا در فضای مجازی منتشر شده که بستری را برای تخریب مجلس فراهم کرده است؛ البته بنده چیزی در این خصوص امضا نکردم اما اجازه نمی دهیم عده‌ای در مجلس شومن بازی درآورده و القا کنند که مجلس ضد مردمی است. مجلس کاملا مردمی بوده و اعتراضات را به جد گوش می‌دهد اما هیچ تعارفی با کسانی ندارد که خط قرمزهای نظام را رعایت نمی‌کنند.

وی ادامه داد: برخی افراد در گوشه و کنار دنبال این بوده که کلاهی برای خود بدوزند اما مجلس چنین اجازه‌ای را نمی‌دهد. البته سیستم اطلاع‌رسانی مجلس معیوب است و گاهی از کاه، کوه درست می‌شود. باید با اصلاح این روند، تمامی مواردی که در مجلس می‌گذرد، به اطلاع مردم برسد؛ ما از مردم رای گرفته‌ و به دنبال مطالبات مردم هستیم.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا