جامعه

ارتباط با سایت‌های شرط‌بندی؛ پشت پرده مهاجرت یک خواننده پاپ

ارتباط با سایت‌های شرط‌بندی؛ پشت پرده مهاجرت یک خواننده پاپ

یک تهیه‌کننده موسیقی پاپ که گفته شده با سایت‌های شرط‌بندی در ارتباط بوده و برای مهاجرت خواننده‌اش سناریو چیده بود تا از این طریق پول گزافی به جیب بزند، به دادگاه فراخوانده شده و هم‌اکنون به قید وثیقه آزاد است.

– اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، در روزهای گذشته خبر آمد که یکی از تهیه‌کنندگان موسیقی پاپ بازداشت و بازجویی شده و اکنون به قید وثیقه آزاد است.

این تهیه‌کننده و یکی از نزدیکانش متهم به همکاری با سایت‌های شرط‌بندی شدند و اینطور که عنوان شده گویا او چند خواننده معروف را قربانی معامله‌های سنگین با سایت‌های شرط‌بندی کرده است. موضوعی که در دست بررسی جدی قرار دارد.

ماجرای مهاجرت یکی از خوانندگان جوان و مشهورِ موسیقی پاپ که چندی پیش اتفاق افتاد هم گویا به همین تهیه کننده ارتباط داده شده است. خواننده‌ای که در اقدامی ناگهانی و عجیب مهاجرت کرد، حاشیه‌های زیادی را به وجود آورد و فضای مجازی هم برای مدت زیادی از حواشیِ اطراف این خواننده و ارتباط‌های مختلفش پُر بود.

حالا مشخص شده که آن ماجرایِ پرسروصدایِ مهاجرت و اتهاماتی پیرامون معاملاتی با سایت‌های شرط‌بندی و ارتباط آن با این تهیه‌کننده به صورت جدی در دستور تعقیب قضایی قرار گرفته است.

شجریان و قربانی؛ قربانیانِ خصومت دولت کانادا با ایرانیان

انتهای پیام/

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا