اقتصاد

افزایش قیمت 11 خودرو در آخرین روزهای آبان + جدول

رصد بازار خودرو افزایش قیمت 11 خودرو در آخرین روزهای آبان + جدول کدخبر: ۵۳۵۳۶۵ اقتصادنیوز: بازار خودرو در آخرین روزهای آبان 1401 روند دوگانه ای داشت؛ بطوریکه در روزهای اول هفته خودروهای پرطرفدار داخلی با افزایش قیمت راهی بازار شدند و در آخرین روزهای هفته ترمز رشد قیمت کشیده شد و بازار رو به آرامش رفت. افزایش قیمت 11 خودرو در آخرین روزهای آبان + جدول

به گزارش اقتصادنیوز ؛ در آخرین روزهای هفته آبان ماه خودروهای داخلی رشدی یک تا 8 میلیون را تجربه کردند و از میان 12 خودروی ارزیابی شده در بازار تنها یک خودرو تغییر قیمت نداشت.

رصد بازار نشان دهنده آن است که پرطرفدارهای داخلی افزایش قیمت را از نیمه آبان آغاز کردند، رشدی که موجب شد تا بسیاری از خودروهای پرطرفدار داخلی افزایش‌های عجیبی را تجربه کنند اما با نزدیک شدن به آخرین روزهای ماه شاهد کاهش رشد قیمت در بازار خودرو بودیم، بطوریکه به گفته فعالان بازار خودرو این بازار در روزهای اخیر رشد قیمت خود را تثبیت کرد و نوسان بعد از این رشد تنها تکان های کوچکی است که با توجه حواشی بازار رخ می دهد.

قیمت کوییک در بازار خودرو

ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که این هفته خانواده کوییک در بازار با رشد 2 تا چهار میلیونی قیمت در بازار عرضه شده اند. رصد بازار نشان دهنده آن است که «کوییکR » با افزایش 4 میلیونی در بازار 228 میلیون تومان قیمت گذاری شد و «کوییک معمولی» هم با رشدی 2 میلیونی در بازار 217 میلیون تومان قیمت خورد. «شاهین» هم رشدی 2 میلیونی داشت و در بازار 367 میلیون تومان دست به دست شد.

شاهین 27

قیمت تیبا در بازار خودرو

از سوی دیگر رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که خانواده تیبا این هفته افزایشی 6میلیونی در بازار داشت. با این شرایط این هفته «تیبا صندوقدار» در بازار 208 میلیون قیمت خورد و «تیبا 2 معمولی» 220 میلیون تومان دست به دست شد. قیمت «ساینا» هم با رشد هشت میلیونی در بازار به 223 میلیون تومان رسید.

تیبا 27

قیمت پژو در بازار

از سوی دیگر ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که «پژو 207 دنده ای» در بازار بدون تغییر 445 میلیون تومان دست به دست شد.

پژو 27

قیمت سمند در بازار

اما «سمند LX با موتورEF7» هم با افزایش 2 میلیونی در بازار 364 میلیون تومان دست به دست شد.

سمند 27

قیمت سایر پرطرفدارها

در میان سایر خودروهای پرطرفدار بازار هم «دنا پلاس توربو اتومات» این هفته با رشدی یک میلیونی در بازار 571 میلیون تومان دست به دست شد و «دنا معمولی» هم با افزایش چهار میلیونی در بازار 424 میلیون تومان قیمت گذاری شد. اما «تارا دنده ای» هم با افزایش یک میلیونی در بازار 442 میلیون تومان قیمت خورد.

تارا 27

قیمت هایما S7

اما ارزیابی بازار از روند قیمتی «هایما S7» از رشد هشت میلیونی این خودرو حکایت دارد. قیمت این خودرو در این هفته به یک میلیارد و 98 میلیون تومان رسید.

هایما 27

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا