اقتصاد

بازار سکه و دلار خالی از خریدار شد /دو روز مهم برای بازارها

بازار سکه و دلار خالی از خریدار شد /دو روز مهم برای بازارها کدخبر: ۵۳۵۲۷۶ در بازار معامله‌گران تصور می‌کنند روزهای شنبه و دوشنبه پیش‌رو روزهای مهمی‌ هستند. شنبه به جهت اینکه تصور می‌شود بازار از تق و لقی خارج شود و معاملات به حالت عادی برگردد. دوشنبه هم آغاز کار بازار جهانی است. بازار سکه و دلار خالی از خریدار شد /دو روز مهم برای بازارها

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، روز گذشته دلار هرات در ابتدای کار، تمایل به افزایش داد اما پس از برخورد با سقف، نزولی شد. در بازار تهران هم دلار در کانال ۳۵ نوسان دارد. بسیاری از معامله‌گران اعتقاد داشتند بازار در این روزها عمق ندارد.

در بازار شایعه شده بود سبقت دلار تهران از سلیمانیه موجب شده است برخی از صرافی‌ها در سلیمانیه دلار بخرند و در تهران بفروشند تا از این شکاف قیمت بهره ببرند.

در بازار معامله‌گران تصور می‌کنند روزهای شنبه و دوشنبه پیش‌رو روزهای مهمی‌ هستند. شنبه به جهت اینکه تصور می‌شود بازار از تق و لقی خارج شود و معاملات به حالت عادی برگردد. دوشنبه هم آغاز کار بازار جهانی است. قیمت اونس، شاخص دلار و متغیرهای نظیر این می‌تواند چراغ راهنمایی برای معامله‌گران بازار داخل باشد.

در گرگ و میش بازار ارز و سکه گروهی از معامله‌گران ظهور کردند که درحال تبلیغ طلا هستند.

جزییات بازار ارز و سکه ۲۵ آبان ۱۴۰۱ را در «کف بازار» ببینید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا