سیاست

تاکید مخبر بر مجازات سریع و قاطع عوامل حادثه‌ ایذه

تاکید مخبر بر مجازات سریع و قاطع عوامل حادثه‌ ایذه کدخبر: ۵۳۵۴۵۴ کاوه اشتهاردی در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: «‌در سفر معاون اول رئیس جمهور به ‎خوزستان جلسه ای در حوزه مسائل کلان استان و پیگیری مصوبات سفر ریاست جمهوری برگزار شد. همچنین نهادهای ذیربط اقدامات خوبی در زمینه پیگیری عملیات تروریستی ‎ایذه انجام داده اند که دکتر ‎مخبر بر شناسایی و مجازات سریع و قاطع عوامل این حادثه تلخ تاکید کرد.» تاکید مخبر بر مجازات سریع و قاطع عوامل حادثه‌ ایذه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، دستیار ویژه معاون اول رئیس جمهوری گفت: نهادهای ذی‌ربط اقدامات خوبی در زمینه پیگیری عملیات تروریستی ‎ایذه انجام داده‌اند و معاون اول رئیس‌جمهوری هم بر شناسایی و مجازات عوامل این حادثه تاکید کرد.

کاوه اشتهاردی در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: «‌در سفر معاون اول رئیس جمهور به ‎خوزستان جلسه ای در حوزه مسائل کلان استان و پیگیری مصوبات سفر ریاست جمهوری برگزار شد. همچنین نهادهای ذیربط اقدامات خوبی در زمینه پیگیری عملیات تروریستی ‎ایذه انجام داده اند که دکتر ‎مخبر بر شناسایی و مجازات سریع و قاطع عوامل این حادثه تلخ تاکید کرد.»

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا