ورزش

تصمیمات جالب کی‌روش برای دیدار با انگلیس/ استفاده از بازیکنانی که انتظار ندارید

از اردوی تیم ملی خبر می‌رسد، کارلوس کی‌روش تیم ملی را در بازی با انگلیس دست کم با دو تغییر روانه میدان خواهد کرد و این ممکن است کمی برای انگلیس عجیب باشد.

تصمیمات جالب کی‌روش برای دیدار با انگلیس/ استفاده از بازیکنانی که انتظار ندارید

  • اجاره ویلا شمال jabama
  • اجاره ویلا شمال jabama

به عقیده کارلوس کی‌روش دیدار با انگلیس مهمترین دیدار تیم ملی است و اگرموفق شود از این بازی امتیاز بگیرد می‌تواند با عبور از سد آمریکا و ولز به دور بعدی بازی‌ها صعود کند.

او به همین خاطر در همه بازی‌های دوستانه تیم ملی پیش از بازی با انگلیس سعی کرد از ترکیب اصلی تیم ملی رونمایی نکند.

از اردوی تیم ملی خبر می‌رسد، یکی از تصمیمات تازه کارلوس کی‌روش برای دیدار با انگلیس استفاده از مرتضی پورعلی‌گنجی به جای شجاع خلیل‌زاده است. ترکیب خط دفاعی از این قرار است. علیرضا بیرانوند در چارچوب دروازه. مرتضی پورعلی‌گنجی و محمدحسین کنعانی‌زادگان در قلب خط دفاعی و رامین رضاییان و احسان حاج صفی در کناره‌ها.

سعید عزت الهی در جلوی خط دفاعی بازی خواهد کرد و سامان قدوس و احمد نورالهی هم روی یک خط در جلوی سعید عزت‌اللهی بازی خواهند کرد. در کناره‌ها هم علیرضا جهانبخش و مهدی طارمی به میدان می‌آیند و در نوک خط حمله هم سردار آزمون به میدان خواهد رفت. ممکن است سردار آزمون در آخرین لحظات جای خود به مهدی طارمی بدهد و وحید امیری به جای مهدی طارمی در سمت چپ خط هافبک بازی کند. در جام جهانی ۲۰۱۸ مهدی طارمی و سردار آزمون به طور همزمان در ترکیب تیم ملی به میدان آمدند.

دیدار ایران – انگلیس دوشنبه آینده ساعت ۱۶:۳۰ در دوحه برگزار می‌شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا