سیاست

حمله تند آزاد ارمکی به وزیر رئیسی/ نمی فهمی چه اتفاقی افتاده/ مگر من بی دین هستم که تو به من یادآوری می کنی؟+ فیلم

حمله تند آزاد ارمکی به وزیر رئیسی/ نمی فهمی چه اتفاقی افتاده/ مگر من بی دین هستم که تو به من یادآوری می کنی؟+ فیلم کدخبر: ۵۳۵۴۸۳ تقی آزاد ارمکی گفت: جامعه طبیعی، جامعه به طرف جلو رفتن است؛ نسل جدیدش باید آوانگارد و تحول خواه باشد و آرزو داشته باشد و بخواهد جهان را بسازد. حمله تند آزاد ارمکی به وزیر رئیسی/ نمی فهمی چه اتفاقی افتاده/ مگر من بی دین هستم که تو به من یادآوری می کنی؟+ فیلم

به گزارش اقتصادنیوز، تقی آزاد ارمکی، جامعه شناس در گفتگویی با جماران، با اشاره به اظهارات وزیر آموزش و پرورش گفت:« جمهوری اسلامی باید سنت ها و روش هایش را عوض کند؛ نه اینکه وزیر آموزش و پرورش گفته بود دانش آموزان را به کانون اصلاح و تربیت می فرستیم. مرد حسابی، تو حواست پرت است و نمی فهمی چه اتفاقی افتاده است؛ باید همه مردم را بفرستید. مثل گزینش که برای ما گذاشته اید و صبح تا شب کلاس و مسجد و نماز و تلویزیون برنامه می گذارید. با این نوع نگاه به فرهنگ ما را خفه کردید. مگر من بی دین هستم که تو مدام دین را به من یادآوری می کنی؟!»

وی ادامه داد:« جامعه طبیعی، جامعه به طرف جلو رفتن است؛ نسل جدیدش باید آوانگارد و تحول خواه باشد و آرزو داشته باشد و بخواهد جهان را بسازد. این طبیعی است و غیر طبیعی نیست. کسانی که می گویند، غیر طبیعی و آسیب شناسانه دارند نگاه می کنند؛ و از این طرف هم مقاومت می کنند.»

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا