سیاست

رییس پلیس زاهدان برکنار شد

شورای تامین سیستان و بلوچستان؛ رییس پلیس زاهدان برکنار شد کدخبر: ۵۳۰۵۸۲ شورای تامین سیستان و بلوچستان در اطاعیه ای از برکناری فرمانده انتظامی زاهدان و رییس کلانتری 16 این شهر از سمت خود خبر داد. رییس پلیس زاهدان برکنار شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، شورای تامین سیستان و بلوچستان در اطلاعیه ای اعلام کرد: فرمانده انتظامی زاهدان و رییس کلانتری 16 این شهر از سمت خود برکنار شدند.

شورای تامین سیستان و بلوچستان در اطاعیه ای از برکناری فرمانده انتظامی زاهدان و رییس کلانتری 16 این شهر از سمت خود خبر داد.

روز جمعه هشتم مهرماه پس از اتمام نماز جمعه اهل سنت در شهر زاهدان گروهی از افراد ضمن یورش به کلانتری 16 در مجاورت مصلی نماز جمعه قصد داشتند حوزه انتظامی مذکور را تصرف کنند.

در جریان این حمله با توجه به درگیری مهاجمان و نیروهای مدافع کلانتری متاسفانه برخی از هموطنان مظلوم و نمازگزاران جان خود را ازدست داده و یا مجروح شدند.

پس از این حادثه تعدادی افراد مسلح با سو استفاده از فضای ملتهب ایجاد شده ضمن حمله به شهروندان و اماکن مختلف اقدام به اتش زدن و غارت اموال عمومی و خصوصی کرده و با نیروهای حافظ امنیت درگیر شدند که در این حوادث تعدادی از اغتشاشگران و افراد بی گناه کشته و جمعی از نیروهای خدوم امنیتی و نظامی نیز به شهادت رسیدند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا