سیاست

شهادت مسئول اطلاعات سپاه شهرستان صحنه ‌/ دستگیری قاتلان

شهادت مسئول اطلاعات سپاه شهرستان صحنه ‌/ دستگیری قاتلان کدخبر: ۵۳۵۵۸۹ اقتصادنیوز: مسئول اطلاعات سپاه شهرستان صحنه در درگیری عصر امروز در حین ماموریت به شهادت رسید. شهادت مسئول اطلاعات سپاه شهرستان صحنه ‌/ دستگیری قاتلان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، عصر امروز در جریان برگزاری مراسمی در این شهرستان، عده‌ای از اغتشاشگران، با سلاح سرد به سمت نیروهای مدافع امنیت حمله‌ور شده و سرهنگ ‌پاسدار بیرامی‌ مسئول اطلاعات سپاه این شهرستان را به شهادت رساندند.

آقای ‎رئیسی! اصلا در اتفاقات ۲ماه گذشته کجای معادله‌اید؟ چرا کسی به شما کار ندارد؟

اطلاعات سپاه استان کرمانشاه اعلام کرد: سرهنگ پاسدار نادر بیرامی، مسئول اطلاعات سپاه شهرستان صحنه توسط آشوبگران و اغتشاشگران در حین ماموریت به شهادت رسید

بازداشت قاتلان مسئول اطلاعات سپاه ‌شهرستان صحنه ‌

جهانبخش زنگنه تبار فرماندار شهرستان صحنه با تایید خبر شهادت مسئول اطلاعات سپاه شهرستان صحنه اظهار داشت: عصر امروز در جریان برگزاری مراسمی در این شهرستان، عده‌ای از اغتشاشگران، با سلاح سرد به سمت نیروهای مدافع امنیت حمله‌ور شده و سرهنگ ‌پاسدار بیرامی‌ مسئول اطلاعات سپاه این شهرستان را به شهادت رساندند.

وی تصریح کرد: عاملان شهادت شهید بیرامی بلافاصله پس از ارتکاب قتل توسط نیروهای مدافع امنیت دستگیر و به چنگال قانون سپرده شدند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا