اقتصاد

شوک دلار هرات به بازار دلار تهران /قیمت سکه خیز برداشت

نرخ حواله درهم صعودی شد شوک دلار هرات به بازار دلار تهران /قیمت سکه خیز برداشت کدخبر: ۵۲۹۹۹۶ اقتصادنیوز : بازار ازر تهران امروز با چند شوک صعودی همراه بود.قیمت دلار به همین دلیل آرایش صعودی به خود گرفت.البته امروز قیمت طلا و سکه هم بالا تر از نرخ دیروز به فروش رسید . شوک دلار هرات به بازار دلار تهران /قیمت سکه خیز برداشت

به گزارش اقتصادنیوز ، بازار دلار هرات در چهارمین روز هفته جاری با گپ مثبت بازار شد. نرخ دلار هرات امروز 80 تومان از قیمت بسته شده دیروز بالاتر بود.

3 شوک صعودی به بازار ارز تهران

قیمت دلار هرات در آغاز معاملات امروز 32 هزار و 480 تومان بود و در نیمه روز بر روی 32 هزار و 600 تومان قرار گرفت. این قیمت در مقایسه با عصر دیروز 200 تومان رشد را نشان می دهد. در سلیمانیه هم بازیگران ارزی توانستند کانال 33 هزار تومان را فتح کنند.

نرخ حواله درهم جهش صعودی را ثبت کرد

از سوی دیگر نرخ حواله درهم امروز جهش صعودی را ثبت کرد. قیمت درهم امروز تا نزدیک 9 هزار و 100 تومان بالا رفت. نرخ برابری درهم به دلار 33 هزار و 387 تومان بدست امد که نسبت به قیمت نقدی نزدیک به 600 تومان فاصله دارد. از نظر برخی از معامله گران فاصله مذکور ممکن است بر روی انتظارات صعودی معامله گران دلار اثر بگذارد با این حال باید دید هراس از مداخله ارزی بازاساز در بین معامله گران کم رنگ خوهد شد یا خیر.

بازار ارز سه

بازار دلار و بورس یخ زد /نقشه دلار برای سهامداران

اثر رشد نرخ حواله درهم و دلار در بازار های مجاور بر روی تهران

3 شوک صعودی یاد شده به قیمت دلار تهران موجب شد بازیگران ارزی در بازار ارز به پا خیزند و بار دیگر به سمت مرز 32 هزار و 800 توما حرکت کنند. با این حال رفتار دلار در چند وقت گذشته حکایت از نوسان دلار 32 هزار و 600 تا 32 هزار و 800 تومان دارد و بازیگران ارزی در دهه دوم و سوم مهر ماه نتوانسته اند دلار را بالای مرز 32 هزار و 800 تومان برسانند.قیمت دلار تهران در نیمه روز به 32 هزار و 850 تومان رسید .

احتمال ورود سهامداران بورس به بازار دلار

عده ای از معامله گران در کنار عوامل یاد شده از احتمال ورود سهامداران بورس به بازار دلار سخن گفتند. فعالان بازار سهام در مدت 7 ماه نخست سال جاری رقمی معادل ۲۶/ ۴درصد ضرر کردند. در مهرماه نیز بازدهی بورس تهران به منفی۵/ ۳ درصد رسید اما دلار ۴درصد رشد کرد.

طلای جهانی نزولی شد/سکه و طلا 18عیار خیز برداشت

بازار جهانی طلا امروز آرایش نزولی به خود گرفت.قیمت اونس طلا در بازار امروز در محدوده 1646دلار معامله شد. این قیمت در مقایسه با روز قبل 4 دلار پایین تر بود. در بازار ادخلی ایران هم قیمت طلا 18 عیار امروز 2 هزار و 800 تومان رشد کرد.فلز زرد رنگ داخلی امروز بر روی 1 میلیون و 345 هزار و 300 تومان قرار گرفت.

سکه امامی در بازار امروز با 14 میلیون 916 هزار تومان معامله شد.این قیمت در مقایسه با دیروز 68 هزار تومان افزایش را نشان می دهد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا