سیاست

عاملی که روس ها را در جنگ اوکراین زمینگیر می کند!

عاملی که روس ها را در جنگ اوکراین زمینگیر می کند! کدخبر: ۵۳۴۵۴۸ اقتصادنیوز: روزنامه نیویورک تایمز گزارش داد: زمستان سرد می تواند روس ها را در اوکراین زمینگیر کند. عاملی که روس ها را در جنگ اوکراین زمینگیر می کند!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، به نوشته نیویورک تایمز، باران و نرم شدن خاک در اواخر ماه نوامبر می تواند حرکت نیروهای اوکراینی و روسیه را کند و بارش برف سنگین احتمالی و هوای سرد نیز می تواند عملیات در میدان جنگ را متوقف کند.

روزنامه نیویورک تایمز به نقل از "کالین کال" معاون وزیر دفاع آمریکا در امور سیاست نوشت: شما در حال حاضر شاهد آب و هوای ناملایم در اوکراین هستید که اوضاع را کمی کند می کند. شرایط گل آلود نیز انجام حملات در مقیاس بزرگ را دشوار کرده است.

در این گزارش آمده است انتظار می رود درگیری در اوکراین به دلیل توقف اجباری در حرکت نیروها وارد مرحله جدیدی شود و ارتش روسیه بر حملات علیه زیرساخت های اوکراین تمرکز خواهد کرد.

نیویورک تایمز همچنین به نقل از مقامات آمریکایی در دولت بایدن گزارش داد که برای واشنگتن مهم است که از توقف زمستانی برای افزایش عرضه تسلیحات به کی یف استفاده کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا