ورزش

محرومیت سه ملی‌پوش تیم ساحلی تأیید نشد

سایت فدراسیون فوتبال خبری درباره محرومیت بازیکنان تیم ملی ساحلی منتشر نکرد و این بدین معنی است که خبر فوق مورد تایید نیست.

محرومیت سه ملی‌پوش تیم ساحلی تأیید نشد

  • اجاره ویلا شمال jabama
  • اجاره ویلا شمال jabama

بعد از قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در جان بین قاره‌ای در دبی که با شکست برزیل به دست آمد، کمیته فوتبال ساحلی فدراسیون فوتبال بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه کمیته فوتبال ساحلی اعلام کرد با بازیکنانی که در جریان بازی‌ها اصول اخلاقی را رعایت نکردند، برخورد خواهد کرد. خبری در همین چارچوب در فضای مجازی منتشر شده است که سه بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی ایران به خاطر رفتارهای خارج از عرف در مسابقات جام بین قاره ای در دبی به مدت ۶ ماه از همراهی تیم ملی فوتبال ساحلی محروم شدند؛ سعید پیرامون، محمد احمد زاده و مصطفی کیانی.

سایت فدراسیون فوتبال اما خبری در این باره منتشر نکرد و این بدین معنی است که خبر فوق مورد تایید نیست.

باشگاه مس شهر بابک پویا سیف پناهی بازیکن کرد خود را به دلیل توهین به بازیکنان تیم ملی تا اطلاع ثانوی محروم کرد. همچنین باشگاه پرسپولیس طی بیانیه‌ای از تیم ملی حمایت کرد. این بیانیه بعد از آن صادر شد که یحیی گل محمدی در استوری خود به بازیکنان تیم ملی، به خاطر عدم طرح مشکلات مردم در دیدار با رییس جمهور، حمله کرد و نمره آنها را در معرفت صفر خواند. باشگاه پرسپولیس هم چنین یحیی گل محمدی را به کمیته انضباطی احضار کرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا