جامعه

محمدعلی صائب رئیس خبرگزاری صدا و سیما شد

محمدعلی صائب رئیس خبرگزاری صدا و سیما شد

معاون سیاسی رسانه ملّی در حکمی محمدعلی صائب را به ریاست خبرگزاری صدا و سیما منصوب کرد.

– اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، متن حکم انتصاب صائب، به سمت رئیس خبرگزاری صدا و سیما، به این شرح است:

«بسمه تعالی
برادر گرامی جناب آقای محمدعلی صائب

نظر به تجارب ارزشمند، تعهد و تخصص شما در بخش‌های مختلف رسانه ملی، جناب عالی را به عنوان "رئیس خبرگزاری صداوسیما" منصوب می‌کنم. اجرای مفاد حکم ریاست سازمان برای معاونت سیاسی و تلاش در چارچوب سند تحول سازمان در حوزه خبر، ماموریت اصلی شما در این مسئولیت است.

لازم می‌دانم از زحمات آقای دکتر عابدینی در مدت تصدی این پست قدردانی کنم.

علیرضا خدابخشی
معاون سیاسی»

گفتنی است‌‌؛ محمدعلی صائب دانش آموخته علوم سیاسی، از سال 1379 تا 1389 در کسوت های خبرنگاری، دبیری و سردبیری بخش‌های مختلف خبری رادیو پیام، رادیو جوان ،رادیو ایران و نیز خبرنگاری و سردبیری در پیک بامدادی رادیو ایران فعالیت کرده است.

وی، قائم‌مقامی اداره کل پخش اخبار صدا تا سال 1392، خبرنگاری در معاونت خبر مرکز خراسان جنوبی تا سال 1394، معاونت خبر مرکز خراسان جنوبی تا سال 1397 و همچنین مسئولیت باشگاه خبرنگاران جوان این استان را در سال 1398، در کارنامه رسانه‌ای خود به ثبت رسانده است.

وی پیش از آغاز به کار در صدا و سیما؛ به عنوان خبرنگار، دبیر بخش اجتماعی و دستیار سردبیر روزنامه ابرار فعالیت می‌کرد. کسب قلم بلورین دهمین جشنواره مطبوعات، از موفقیت‌های صائب برشمرده می‌شود.

او پیش از این، مدیریت دفتر رئیس سازمان صدا و سیما را برعهده داشت.

خاله سارا «مهد پویا» را به تلویزیون برمی‌گرداندچگونه برنامه تلویزیونی از کلیشه و تکرار فرار کند؟حسن عابدینی، معاون استان‌های صداوسیما شد/ چه‌کسی به خبرگزاری صداوسیما می‌رود؟

انتهای پیام/

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا