سیاست

مدودوف آمریکا را تهدید کرد/ هنوز از زرادخانه هایمان استفاده نکردیم

مدودوف آمریکا را تهدید کرد/ هنوز از زرادخانه هایمان استفاده نکردیم کدخبر: ۵۳۴۲۳۶ اقتصادنیوز:معاون رئیس شورای امنیت روسیه اعلام کرد که مسکو هنوز از زرادخانه خود به صورت کامل در عملیات نظامی‌اش در اوکراین استفاده نکرده است. مدودوف آمریکا را تهدید کرد/ هنوز از زرادخانه هایمان استفاده نکردیم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، از اسپوتنیک، دیمیتری مدودف، معاون رئیس شورای امنیت روسیه تصریح کرد که کشورش به تنهایی با پیمان ناتو و غرب در حال مقابله است و روسیه قادر به نابود کردن ائتلاف‌های متخاصم است.

مدودف در بیانیه‌ای اعلام کرد: بنا به دلایل شفافی که برای تمامی افراد خردمند مشخص است، روسیه هنوز از تمام زرادخانه خود استفاده نکرده است اما هرچیزی زمان خود را دارد.

وی افزود: روسیه به تنهایی با ناتو و جهان غرب مقابله می‌کند و هرگونه وجه تشابه با گذشته، نادرست یا مشروط است. فقط به استثنای یک چیز: ما به تنهایی می‌توانیم یک دشمن قدرتمند یا ائتلاف‌های متخاصم را نابود کنیم.

مدودف تصریح کرد: این روسیه امروز است که نظم جهانی آینده را شکل می‌دهد؛ نه آمریکا یا انگلیس. این نظم جهانی جدید برابر ایجاد خواهد شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا