سیاست

نامه جدید 50 نماینده مجلس به قالیباف/ درخواست فوری آنها چه بود؟

نامه جدید 50 نماینده مجلس به قالیباف/ درخواست فوری آنها چه بود؟ کدخبر: ۵۳۴۴۹۲ اقتصادنیوز: 50 نماینده مجلس با امضای نامه‌ای خطاب به هیات رئیسه خواستار بررسی خارج از نوبت طرح تشدید مجازات همکاری‌کنندگان با کشورهای متخاصم علیه منافع و امنیت ملی کشور را خواستار شدند. نامه جدید 50 نماینده مجلس به قالیباف/ درخواست فوری آنها چه بود؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، نماینده مردم یزد در مجلس گفت: نمایندگان با امضای نامه‌ای خطاب به هیات رئیسه خواستار بررسی خارج از نوبت طرح تشدید مجازات همکاری‌کنندگان با کشورهای متخاصم علیه منافع و امنیت ملی کشور، شدند.

محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، گفت: نمایندگان با امضای نامه‌ای خطاب به هیات رئیسه مجلس خواستار بررسی خارج از نوبت طرح تشدید مجازات همکاری‌کنندگان با کشورهای متخاصم علیه امنیت و منافع ملی کشور شدند.

وی افزود: نمایندگان در این نامه خواستار آن شدند تا طبق ماده ۱۰۰ آیین نامه داخلی مجلس این طرح خارج از نوبت مورد رسیدگی قرار گیرد.

نماینده مردم یزد در مجلس اظهار داشت: طبق آیین نامه داخلی مجلس هر گاه حداقل ۵۰ نفر از نمایندگان خواستار بررسی خارج از نوبت طرح یا لایحه‌ای شوند، این موضوع در صحن مجلس به رای گذاشته می‌شود و در صورت تصویب طرح یا لایحه مورد نظر خارج از نوبت مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا