اقتصاد

نتایج قرعه‌کشی خودرو امروز اعلام می‌شود

نتایج قرعه‌کشی خودرو امروز اعلام می‌شود

امید قالیباف در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس گفت: نتایج قرعه‌کشی سومین مرحله سامانه یکپارچه تخصیص خودرو امروز 22 شهریور 1400 اعلام می‌شود.

سخنگوی وزارت صمت با بیان اینکه بطور دقیق مشخص نیست که در چه ساعتی نتایج اعلام می‌شود، افزود: روز گذشته 21 شهریور، قرعه‌کشی خودرو با حضور نهادهای ناظر انجام شد و براساس اقدامات انجام شده امروز نتایج قرعه‌کشی سومین مرحله سامانه یکپارچه تخصیص خودرو از طریق سامانه مذکور به آدرس: https://sale.iranecar.com اعلام می شود.

به گزارش فارس، در سومین دوره قرعه‌کشی در سامانه یکپارچه خودرو 6 میلیون و 684 هزار و 384 نفر ثبت‌نام کردند.

به گفته قالیباف در سومین دوره قرعه‌کشی یکپارچه خودرو حدود 60 هزار خودرو عرضه می‌شود که 50 درصد ظرفیت قرعه‌کشی به طرح جوانی جمعیت و 20 درصد ظرفیت قرعه‌کشی به خودروهای فرسوده اختصاص می‌یابد.

در نخستین دوره تخصیص خودرو از طریق سامانه یکپارچه 4 میلیون و 175هزار و 352 نفر ثبت‌نام کردند که در مجموع ظرفیت در نظر گرفته شده خودرو توسط خودروسازان در سامانه یکپارچه برای عرضه 176 هزار و 911 خودرو بود.

در دومین دوره تخصیص خودرو از طریق سامانه یکپارچه 6 میلیون و 57 هزار و 555 متقاضی در سامانه ثبت‌نام کردند که ظرفیت عرضه خودرو در این دوره 74 هزار دستگاه بود.

به گزارش فارس ثبت‌نام سومین مرحله فروش خودرو در سامانه چهارشنبه 16 شهریور آغاز و در روز شنبه 19 شهریور پایان یافت.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا