ورزش

هواداران عاشق پرسپولیس هجومی هستند/ سرخپوشان باید با اقتدار بازی کنند و پیروز شوند

هافبک اسبق سرخپوشان گفت : سبک و شیوه بازی پرسپولیس را هواداران رضایت ندارند و هواداران عاشق تیم هجومی هستند.

هواداران عاشق پرسپولیس هجومی هستند/ سرخپوشان باید با اقتدار بازی کنند و پیروز شوند

  • اجاره ویلا شمال jabama
  • اجاره ویلا شمال jabama

ضیا عربشاهی در گفت‌وگو با خبر ورزشی درباره برد پرسپولیس برابر ملوان هفته دهم لیگ برتر اظهار داشت: باید قبول کنیم که پرسپولیس بازی خوبی را انجام نداد ولی مهم ۳ امتیازی بود که سرخپوشان به دست آوردند تا به صدرنشینی خود ادامه دهند. دوست ندارم تیمی که هوادارش هستم قادر نباشد چندین موقعیت گل درست کند. ما پنج بازی انجام دادیم و در آن پنج بازی فقط پنج موقعیت گل خلق کردیم و با نتایجی بسیار نزدیک از سد حریفان گذشتیم.

وی افزود: این که پرسپولیس پیروز شد بسیار عالی است اما سبک و شیوه بازی کردن سرخپوشان اصلاً به دل هواداران نمی‌چسبد پرسپولیس تیم بزرگی است که همیشه با بازی‌های زیبا پیروز می‌شد و قهرمانی را به دست می‌آورد.

عربشاهی در ادامه خاطرنشان کرد: فصل گذشته قبول دارم پرسپولیس از نظر بازیکن مشکل داشت، اما این فصل تیم مشکل بازیکن ندارد و در هر پست بازیکنان با تجربه‌ای هم دارد، به همین دلیل اعتقاد دارم پرسپولیس باید با اقتدار بازی کند و امتیاز کسب کند. در بازی با ملوان پرسپولیس فقط یک موقعیت گل داشت و به گل رسید.

هافبک پیشین سرخپوشان در پایان به بازی با مس کرمان در هفته یازدهم اشاره کرد و گفت: پرسپولیس این هفته در یک بازی خانگی این فرصت را دارد تا بازی زیبای را به نمایش بگذارد تا هواداران لذت ببرند هواداران عاشق پرسپولیس هجومی هستند زیبا بازی کند، و قهرمان شود. امیدوارم روز پنجشنبه پرسپولیس با ارائه یک بازی تماشاگر پسند با تعداد گل بالا حریف کرمانی را شکست دهد و ترس را به دل حریفان بندازد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا