سیاست

واکنش حمید سجادی به پاسخ کی‌روش به حاشیه سازی خبرنگار انگلیسی

واکنش حمید سجادی به پاسخ کی‌روش به حاشیه سازی خبرنگار انگلیسی کدخبر: ۵۳۵۴۳۶ وزیر ورزش درباره واکنش کارلوس کی‌روش به سوال حاشیه‌ساز خبرنگار یک رسانه انگلیسی، اظهار داشت: ما در خلیج فارس و به کی‌روش نزدیک هستیم. واقعا جا دارد صمیمانه از مدیریت و حمایت او از تیم ملی تشکر کنیم‌. موفقیتی که در کنفرانس مطبوعاتی داشتند، موضع‌گیری و پاسخ او برای ما بسیار ارزشمند بود. واکنش حمید سجادی به پاسخ کی‌روش به حاشیه سازی خبرنگار انگلیسی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، وزیر ورزش و جوانان نسبت به اظهارات حرفه‌ای سرمربی تیم ملی به حاشیه‌سازی خبرنگار انگلیسی واکنش نشان داد.

حمید سجادی درباره واکنش کارلوس کی‌روش به سوال حاشیه‌ساز خبرنگار یک رسانه انگلیسی، اظهار داشت: ما در خلیج فارس و به کی‌روش نزدیک هستیم. واقعا جا دارد صمیمانه از مدیریت و حمایت او از تیم ملی تشکر کنیم‌. موفقیتی که در کنفرانس مطبوعاتی داشتند، موضع‌گیری و پاسخ او برای ما بسیار ارزشمند بود.

وی افزود: کی‌روش مانند شیر کنار تیم ملی است و از بچه‌های ما در تیم ملی فوتبال صیانت می‌کند. صمیمانه به عنوان وزیر ورزش و جوانان از او تشکر می‌کنم و امیدوارم ما هم با نوع حمایت از او و برنامه‌هایی که برای تیم ملی داریم و امیدواریم پیاده شود، ثابت کنیم حامی تیم ملی هستیم.

وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: مجدد از کی‌روش به خاطر این رفتار حرفه‌ای و حمایتی که کردند تشکر می‌کنیم.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا