سیاست

واکنش علی لاریجانی به حوادث اخیر در کشور

واکنش علی لاریجانی به حوادث اخیر در کشور کدخبر: ۵۳۵۴۳۵ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت: حوادث تاسف‌آور این روزها، در برخی شهرها به‌خصوص ایذه بار دیگر نشان داد که این‌گونه جنایات در شرایطی رخ میدهند که زمینه‌های بهم ریختگی امنیتی در کشور به‌وجود آید. واکنش علی لاریجانی به حوادث اخیر در کشور

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از جماران، علی لاریجانی نوشت: جوانان عزیز توجه فرمایند که امروز اقداماتی که فضای آرامش را از کشور بگیرد، با هر زمینه‌ای که انجام شود، موجب سوء استفاده بغض‌آلود بیگانگان میگردد و زیان آن نصیب ایران و ایرانیان می‌شود.

علی لاریجانی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت: حوادث تاسف‌آور این روزها، در برخی شهرها به‌خصوص ایذه بار دیگر نشان داد که این‌گونه جنایات در شرایطی رخ میدهند که زمینه‌های بهم ریختگی امنیتی در کشور به‌وجود آید.

جوانان عزیز توجه فرمایند که امروز اقداماتی که فضای آرامش را از کشور بگیرد، با هر زمینه‌ای که انجام شود، موجب سوء استفاده بغض‌آلود بیگانگان میگردد و زیان آن نصیب ایران و ایرانیان می‌شود.

خیرخواهی و آینده‌نگری برای اصلاح امور کشور به آرامش و ثبات نیاز دارد. امید است به عنایت الهی به زودی در کشورمان محقق گردد.

این‌جانب شهادت این عزیزان را به رهبر معظم انقلاب و ملت استوار و خانواده محترم آنان تسلیت عرض می‌کنم و لازم است مسئولین ذی‌ربط در برخورد با این جنایات، اقدامات سنجیده و به موقعی داشته باشند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا