سیاست

پیش بینی ناتو از وضعیت اوکراین در زمستان

پیش بینی ناتو از وضعیت اوکراین در زمستان کدخبر: ۵۳۵۴۴۲ میرچا جوآنا، معاون دبیرکل ناتو گفت: انتظار می‌رود که اوکراین در ماه‌های آینده به تلاش برای پس گرفتن مناطقی که از دست داده، ادامه دهد، اما انتظار دستاورد بزرگی در این زمینه نداریم، زیرا فصل زمستان اجازه این امر را نمی‌دهد. اما پیشبینی می‌کنیم که در فصل بهار وضعیت میدان نبرد شدیدتر شود. پیش بینی ناتو از وضعیت اوکراین در زمستان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، خبرگزاری اسپوتنیک اعلام کرد، معاون دبیرکل ناتو امروز (پنجشنبه) اعلام کرد، این اتحاد نظامی پیش بینی می‌کند که با شروع زمستان، عملیات‌های بزرگ اوکراین متوقف شود، اما ممکن است وضعیت در بهار تغییر کند.

میرچا جوآنا، معاون دبیرکل ناتو گفت: انتظار می‌رود که اوکراین در ماه‌های آینده به تلاش برای پس گرفتن مناطقی که از دست داده، ادامه دهد، اما انتظار دستاورد بزرگی در این زمینه نداریم، زیرا فصل زمستان اجازه این امر را نمی‌دهد. اما پیشبینی می‌کنیم که در فصل بهار وضعیت میدان نبرد شدیدتر شود.

روز سه‌شنبه در پی اصابت یک موشک به روستایی در مرز لهستان و اوکراین، ینس استولتنبرگ، دبیرکل ناتو اعلام کرد که این اتحاد نظامی تمرکز خود را بر تقویت پدافند دفاعی اوکراین خواهد گذاشت. این در حالیست که او در اوایل ماه میلادی جاری گفته بود روسیه پس از عقب‌نشینی از منطقه خرسون اوکراین، تحت فشار شدیدی قرار دارد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا