سیاست

کشته شدن یک کودک 8 ساله در سراوان/ ماجرا چیست؟

کشته شدن یک کودک 8 ساله در سراوان/ ماجرا چیست؟ کدخبر: ۵۳۰۰۵۰ اقتصادنیوز: فرماندار سراوان گفت: کشته شدن کودک هشت ساله سراوانی در روستای آسپیچ این شهرستان بر اثر تیراندازی ماموران انتظامی صحت ندارد. کشته شدن یک کودک 8 ساله در سراوان/ ماجرا چیست؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، سعید تجلیلی اظهار داشت: ۲ دستگاه خودرو در سراوان به همدیگر تیراندازی می کنند که متاسفانه در این بین مونا نقیبی بر اثر تیراندازی این افراد مورد اصابت گوله قرار می گیرد.

وی بیان کرد: با توجه به پیگیرهایی که انجام شده به سرنخ هایی دست یافتیم و رسیدگی به این موضوع در دستور کار مسوولان انتظامی و امنیتی قرار دارد.

فرماندار سراوان گفت: به خانواده این دختر توضیح داده شده که دوربین های اطراف و دوربینی که در محل بزرگراه بوده کاملا این حادثه را ضبط کرده و شماره ماشین مشخص است.

شهادت دو نیروی سپاه در زاهدان+جزئیات

وی افزود: شناسایی و دستگیری این افراد در دستور کار مسوولان انتظامی و امنیتی سراوان است و به خانواده این دختر بچه این اطمینان داده شده که این موضوع تا شناسایی عاملان این حادثه پیگیری خواهد شد.

تجلیلی اظهارداشت: مسوولان انتظامی سراوان در حال شناسایی ۲ دستگاه خودرو یی هستند که این تیراندازی را مرتکب شدند که به محض شناسایی و دستگیری این افراد این موضوع اطلاع رسانی خواهد شد.

وی تصریح کرد: این احتمال می رود که این افراد بر سر اختلافات ایجاد شده بر موضوع موادمخدر بوده باشد که البته این مساله تا روشن شدن علت اصلی این تیراندازی پیگیری خواهد شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا