سیاست

کنایه تند رضا کیانیان به نمایندگان و سخنگوی دولت /ما همیشه می‌توانستیم از ایران برویم اما نرفتیم/این جا خانه ماست و ترکش نمی کنیم

کنایه تند رضا کیانیان به نمایندگان و سخنگوی دولت /ما همیشه می‌توانستیم از ایران برویم اما نرفتیم/این جا خانه ماست و ترکش نمی کنیم کدخبر: ۵۳۴۵۵۸ کیانیان خطاب به دولت گفت: یادتان باشد ! ما همیشه می توانستیم از ایران برویم. اما نرفتیم. همیشه ماندیم و در ایران به کارمان ادامه دادیم. کنایه تند رضا کیانیان به نمایندگان و سخنگوی دولت /ما همیشه می‌توانستیم از ایران برویم اما نرفتیم/این جا خانه ماست و ترکش نمی کنیم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، رضا کیانیان در بخشی از یادداشت تند خود خطاب به دولت نوشت:

خانم کاترین شکدم جاسوسه ی اسراییل را که حتماً یادتان هست. شما هنوز که هنوز است هیچ رسیدگی شفافی در این مورد نکردید و یا اگر کردید به اطلاع عموم نرساندید.

یادتان باشد ! ما همیشه می توانستیم از ایران برویم. اما نرفتیم. همیشه ماندیم و در ایران به کارمان ادامه دادیم. ایرانی هستیم و کشورمان را دوست داریم.این جا خانه ی ماست و ترکش نمی کنیم. آن هایی که این خانه را ترک کردند و می کنند. کسانی هستند که چیزی از این خانه و از این مردم دزدیده اند.

آن هایی که خانه ملت را تصاحب کرده اند. به جای این که به این شایعات رسیدگی کنند. در کمال ناباوری خواستار اعدام موکلین خود می شوند!

یا سخنگوی دولت با افتخار اعلام می کند که هر زمان می توانستید مثل آب خوردن از اسلحه جنگی بر علیه مردم استفاده کنید و مردم را به رگبار ببندید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا